REPLAY.EE

Replay lugu

Itaalia kaubamärk REPLAY on Eestis aastast 1994.

1981. aastal asutatud Fashion Box S.p.A. on nüüdseks üks juhtivaid rahvusvahelisi teksatööstuse ettevõtteid. Asolos (Trevisos) asuv Itaalia kontsern loob, reklaamib ja turustab meeste, naiste ja laste vabaajarõivaid, aksessuaare ja jalatseid. See kaupleb kaubamärkide REPLAY, REPLAY&SONS, WE ARE REPLAY. ATELIER, SARTORIALE alt.

Brändil on ka erinevate firmadega koostööprojekte: Dainese, Aston Martin vormeli tiim, All Back, Hugo Boss, AJAX.

Ettevõtte missiooniks on alati olnud silma paista oma uuendusliku stiili, iseloomuliku Itaalia disaini ja toodete suurepärase kvaliteediga; eelkõige teksatoodete valmistamisel omandatud oskused ja teadmised on kontserni jaoks eriline ja ainulaadne vara.

Kontsern tegutseb kõigil Euroopa turgudel, Lähis-Idas, Aasias, Ameerikas ja Aafrikas ning tooteid müüakse enam kui 50 riigis. Replay ühe kaubamärgi poode on 138, Mitme kaubamärgi müügikohad on umbes 4000 ja 223 kauplust kus müüakse tooteid.

REPLAY on oma nime saanud kontseptsioonist "uuesti tegemine", "taasloomine" ja "uuesti väljatöötamine", mis meeldis selle asutajale Claudio Buziolile, kui ta nägi seda sõna jalgpallimatši ajal oma teleekraanil ilmumas. See ikooniline bränd on selle teema järgi arenenud ja arenenud alates debüüdist, võttes minevikust parima ja andes sellele kaasaegse pöörde.

REPLAY on Itaalia teksa- ja nutikate vabaajarõivaste bränd, mis toob üle maailma oma autentse ja kaasaegse stiili. Brändi enam kui 40 aastakümne pikkuse ajaloo jooksul on seda esindanud saadikute seas jalgpallur Neymar, Alessandra Ambrosio, Irina Shayk. Joana Small, Adrian Brody jt.